Saygıdeğer Bilim İnsanları,

03 - 05 Aralık 2020 tarihleri arasında Gümüşhane Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirmeyi planladığımız International Scientific Researches Congress 2020 Gümüşhane / Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi 2020 Gümüşhane'ye sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. 

Kongrede Sosyal Bilimler alanı ile ilgili pek çok konunun ele alınacağı sözel, sanal ve poster sunumlar yer alacaktır. Konularında uzman bilim insanlarıyla sosyal bilimler ile ilgili fikirlerini, projelerini ve güncel bilgilerini paylaşma ve tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin katılımınızla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz. 

Kongrede sunulmak üzere gönderilen bildirilerin değerlendirme süreci hemen başlatılacak ve değerlendirme sonrasında "Kabul Mektubu" bildiri yazar(lar)ına iletilecektir. 

Kongremize gönderilen bildirilerin özetlerini içeren "Bildiri Özetleri Kitabı" katılımcılarımıza sunulacaktır. Tam metin gönderilen bildirilerin yer aldığı "Proceedings - Kongre Bildiriler Kitabı" 2020 yılı içerisinde elektronik olarak yayınlanacaktır.

Siz değerli katılımcılarımızın bilimsel paylaşımlarını sunma ve Gümüşhane şehrinin tarihi ve doğal güzelliklerini de görme fırsatı bulacağı kongremizde unutulmayacak anlar geçireceğinizi ümit ediyor, en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Düzenleme Kurulu Başkanı
Doç. Dr. Salih YILDIZ ( Gümüşhane Üniversitesi )